Skontaktuj się ze mną - Tel: +48 607 322 537, E-mail: biuro@michalandrzejewski.eu | Polityka prywatności
konsultacje marketingowe

Masz wątpliwości czy twoja strona w pełni wykorzystuje swój potencjał? A może już czujesz, że coś jest nie tak, tylko nie wiesz co?

Chętnie Ci w tym pomogę. Zrobię dokładną analizę twojej strony internetowej zarówno z perspektywy zwykłego odwiedzającego jak i z perspektywy zawodowego marketera.

Ta pierwsza perspektywa przyniesie Ci informacje jak ogólnie prezentuje się strona i jakie robi wrażenie. Da Ci też wnioski co przeszkadza odwiedzającemu w komfortowym przeglądaniu i przyniesie wiedzę czy są na stronie materiały, które spowodują, że zostanie tu na dłużej. Jeśli prowadzisz sklep internetowy to przejdę cały proces zakupowy i sprawdzę czy jest on odpowiednio płynny i czy nie występują w nim jakiekolwiek przeszkody.

Natomiast jako marketer dam Ci wskazówki co usunąć, zmienić lub poprawić, aby strona lepiej się pozycjonowała oraz skuteczniej namawiała do wykonania przez odwiedzającego głównego celu. Jeśli okazę się, że nie ma takiego celu, wtedy pomogę Ci go ustalić i dokładnie zakomunikować na stronie.

Gdy już dokładnie przeanalizuję twoją stronę internetową, przygotuję Ci listę konkretnych wskazówek i wniosków dotyczących działań, które możesz wykonać w najbliższych miesiącach. Będziesz wiedzieć co zrobić, jak zrobić i kiedy zrobić, aby znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo wykorzystania pełnego potencjału twojej witryny.

Cena analizy użyteczności strony internetowej: od 300zł brutto (w zależności od wielkości strony i stopnia jej rozbudowania)