Skontaktuj się ze mną - tel: +48 607 322 537, e-mail: biuro@michalandrzejewski.eu
konsultacje marketingowe

Potrzebujesz w swoim zespole świeżego spojrzenia na prowadzenie marketingu? Twoi pracownicy są dobrzy technicznie, ale chciałbyś żeby potrafili lepiej zrozumieć perspektywę klienta? A może czujesz, że masz dobry zespół, ale coś szwankuje i nie wykorzystujesz w pełni jego potencjału?

Rozwiązaniem tego problemu może być szkolenie lub warsztaty grupowe, które zaprojektuję specjalnie dla twojego zespołu. Program stworzę w ten sposób, aby zawierał te tematy i ćwiczenia które wpłyną na lepsze wykorzystanie potencjału twoich pracowników.

Dzięki takiej pracy grupowej:

  • Twój zespół lepiej zrozumie istotę podejścia marketingowego, a dzięki temu będzie dokładnie wiedział po co pracuje. To z kolei wpłynie na poczucie sensu wykonywanej pracy i przełoży się na większą satysfakcję.
  • Będziecie się wzajemnie lepiej komunikować ponieważ zmniejszymy ilość barier komunikacyjnych oraz wytworzymy atmosferę większego zaufania i otwartości.
  • Przeprowadzona przeze mnie burza mózgów pozwoli na zebranie wielu wartościowych pomysłów na usprawnienie działania firmy. W głowach twoich pracowników jest sporo przydatnych obserwacji, wniosków i idei, które często są uśpione i niewykorzystane. Pomogę Ci odkopać ten potencjał!
  • Wspólnie wymyślimy i ustalimy procedury, które wdrożycie w waszej firmie w najbliższej przyszłości. Dzięki temu pozytywne efekty szkolenia nie ulotnią się kilka dni później tylko zostaną w waszej firmie na długie lata. Będziecie też wiedzieli jak tworzyć nowe procedury i poprawiać dotychczasowe, tak aby odpowiednio dopasowywały się do wymagań aktualnej sytuacji.

Aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań twojej firmy oraz jej zespołu, program oraz wycenę szkolenia, warsztatu lub wykładu dopasowuję za każdym razem indywidualnie. Jeśli jesteś więc zainteresowany taką usługą, napisz do mnie i wspólnie stworzymy szkolenie uszyte na miarę.