Skontaktuj się ze mną - Tel: +48 607 322 537, E-mail: biuro@michalandrzejewski.eu | Polityka prywatności
konsultacje marketingowe

Jeśli masz dobry pomysł na biznes, ale masz wątpliwości jak przeprowadzić jego kompleksowe wdrożenie i dojść do momentu opłacalności, to możesz zlecić mi stworzenie strategii marketingowej od samego początku.

Jeśli masz już strategię marketingową, ale nie działa ona zgodnie z oczekiwaniami lub brakuje Ci w niej kilku ważnych elementów, to możesz zlecić mi jej modyfikację lub uzupełnienie. Wypełnię wtedy istniejące luki i fachowym okiem ocenię część, która funkcjonowała do tej pory.

Ponieważ tworzenie lub modyfikacja strategii to duża ingerencja w działalność firmy, dobrze by było, aby nasza współpraca układała się sprawnie i w oparciu o aktywną współpracę i zaufanie. Będę potrzebował wielu informacji i danych na temat twojego biznesu, aby przygotować dla Ciebie rozwiązanie optymalne i szyte na miarę.

Cena: od 1200 zł brutto

W ramach ceny: Dwa spotkania – na początku (zebranie informacji) i na końcu (podsumowanie, rozwianie wątpliwości) oraz dokument zawierający strategię marketingową w postaci pliku w formacie pdf.